דלג לתוכן
סניף כתובת מייל פקס שעות פעילות הסניף
קרית שמונה שד' תל חי 77 (בניין "סלקום") קומת קרקע Kiryat-Shmona.Fax@Milgam.Co.IL 073-3800880 ימים א', ב', ד' ,ה' 8:30-13:30 | יום א: 15:00-17:00
צפת רחוב הפלמ"ח 87 Tzfat.Fax@Milgam.Co.IL 073-3800885 ימים ב,ג,ה: 08:30-13:30 | יום ב: 15:00-17:00
טבריה רח' הגליל 52 קניון "גליל סנטר", קומה 1 Tveria.Fax@Milgam.Co.IL 073-3800875 ימים א - ה: 08:30-13:30 | יום ב,ד: 15:00-17:00
נצרת כיכר המעיין, בנין הגליל המסחרי מול מסעדת תשרין Natzeret.Fax@Milgam.Co.IL 073-3800830 ימים- ב-ה: 08:30-13:30 | יום ב אחה"צ: 15:00-17:00
קרית ביאליק דרך עכו 194 , קריון קומה 3 Kiryat-Byalik.Fax@Milgam.Co.IL 073-3800820 ימים א - ה: 08:30-13:30 | יום ב,ד: 15:00-17:00
חיפה אחד העם 15 Haifa.Fax@Milgam.Co.IL 073-3800835 ימים א - ה: 08:30-13:30 | יום ב,ד: 15:00-17:00
תל אביב שאול המלך 39 בית "הדר-דפנה" Tel-Aviv.Fax@Milgam.Co.IL 073-3800860 ימים א - ה: 08:30-13:30 | יום ב,ד: 15:00-17:00
בת ים רוטשילד 29 קומה 4 Bat-Yam.Fax@Milgam.Co.IL 073-3800855 ימים א - ה: 08:30-13:30 | יום ב, ד: 15:00-17:00
פתח תקווה ההסתדרות 19 Petach-Tikva.Fax@Milgam.Co.IL 073-3800870 ימים א - ה: 08:30-13:30 | יום ב,ד: 15:00-17:00
ירושלים רח' יפו 97 מרכז "כלל" קומה C2 Jerusalem.Fax@Milgam.Co.IL 073-3800840 ימים א - ה: 08:30-13:30 | יום ב,ד: 15:00-17:00
אשקלון הרצל 29 "בית פרנק" חנות מס' 10 Ashkelon.Fax@Milgam.Co.IL 073-3800810 ימים א - ה: 08:30-13:30 | יום ב, ד: 15:00-17:00
אשדוד רח' רוגוזין 21 , אזור א' Ashdod.Fax@Milgam.Co.IL 073-3800805 ימים א - ה: 08:30-13:30 | יום ב,ד: 15:00-17:00
ראשון לציון רח' רוטשילד 55 , "בית אלברט" קומה 6 Rishon-Lezion.Fax@Milgam.Co.IL 073-3800850 ימים א - ה: 08:30-13:30 | יום ב, ד: 15:00-17:00
נתיבות רחוב יוסף סמילו 10 קומה 3 Netivot.Fax@Milgam.Co.IL 073-3800815 יום ראשון - הסניף סגור, לא תתקבל קבלת קהל. ביום ב' בין השעות 14:00-17:00, בימים ג, ד,ה בין השעות 08:30-13:30